Masážní a Wellness salon Chillin

NAŠE FILOZOFIE

Chillin masáže jsou zaměřeny na relaxaci a odpočinek. Snažíme se Vás ponořit do naprostého uvolnění, bez jakýchkoliv rušivých faktorů komunikace nebo ostatních projevů jiných zákazníků. Zaměřujeme se na pracovně vytížené lidi, kteří očekávají nejvyšší úroveň. Rozumíme shonu dnešních úspěšných lidí, pro které je náš masážní salon určený. Nabízíme koncentrovaný odpočinek ve Vašem pracovně hektickém dnu. Vždy Vám nabídneme více, než očekáváte.

NAŠE PŘEDNOSTI

Možnost on-line objednání i v mobilu, nejvyšší hygiena, nejkvalitnější BIO oleje, čerstvé ovoce ke každé návštěvě, možnost občerstvení se mladými kokosovými ořechy a SUSHI po předchozím včasném objednání.

NAŠE PŘÍPRAVKY

Používáme ty nejkvalitnější oleje z řady BIO. Kokosový, arganový, makadamový, hroznový, meruňkový, růžový, levandulový, bambucké a kakaové máslo. Dále speciální pastu na chodidla z hřebíčku, skořice a muškátu.

NAŠE SAUNA A VÍŘIVKA

Skvělý způsob relaxace si můžete užít s někým blízkým v naší finské či infrasauně a po předchozím včasném objednání i v naší vířivce s vodou zahřátou na 37°C. Doporučujeme doplnit o relaxační masáž a zaručeně u nás strávíte příjemné chvíle.

Objednejte se na CHILLIN masáž a wellness ještě dnes

CHILLIN
Pobřežní 58
Praha 8 – Karlín

Telefon
+420 605 33 11 22

E-mail
masaze@chillin.cz

Top