Privátní sauna

Saunování může být pro organismus přínosem. Silnější srdce, zdravé dýchací cesty, stimulování imunity, detoxikace celého organismu, zotavení po sportu, zmírnění bolesti kloubů a svalů, zlepšení stavu pokožky, celulitidy a v neposlední řadě působí pozitivně na psychiku. Tělo se zbavuje škodlivých látek, uvolní se stres a napětí.

Před vstupem do sauny bychom se měli umýt mýdlem, osprchovat a řádně osušit, tělo se tak začne rychleji potit a odvádět škodlivé látky z těla. Během saunování je důležitý pitný režim a odpočinek, sprchujeme se jen vlažnou vodou bez použití mýdel nebo jen necháme tělo vychladnout na lehátku.

Finská sauna – suchý a horký vzduch, 90 – 110°C, délka pobytu maximálně 3 x 15 minut s přestávkami

Infrasauna – infračervené záření proniká do svalové tkáně, 20 - 50°C, délka pobytu 30-45 minut bez přerušení, poté odpočinek

Saunování se nedoporučuje lidem s nemocemi srdce, vysokým tlakem, horečnatými a akutními zánětlivými a infekčními onemocněními. Lidem s křečovými žílami se doporučuje zkrátit dobu saunování na 5ti minutové intervaly s častějším opakováním. Lidem s ekzémem se doporučuje infrasauna, zvyšuje krevní cirkulaci a množství kyslíku buňkám, čímž je podporována regenerace kůže.

1 hod. za 1290,- Kč / 2 hod. za 1990,- Kč

Mám zájem o privátní saunu

Privátní sauna a vířivka:

Objednejte se na CHILLIN masáž a wellness ještě dnes

CHILLIN
Pobřežní 58
Praha 8 – Karlín

Telefon
+420 605 33 11 22

E-mail
masaze@chillin.cz

Top