PŘEČTĚTE SI, ČÍM SE LIŠÍME

A JAK PŘEMÝŠLÍME

Poskytujeme krátkodobý, ale romantický azyl všem, kteří ocení nehlučné a klidné prostředí, soukromí na úrovni s možností využití privátní sauny a vířivky pro pohodu se sklenkou v ruce.  

NAŠE FILOZOFIE

Chillin prostory jsou zaměřeny na privátní relaxaci a odpočinek. Snažíme se Vás ponořit do naprostého uvolnění, bez jakýchkoliv rušivých faktorů. Zaměřujeme se na pracovně vytížené lidi, kteří očekávají nejvyšší úroveň. Rozumíme shonu dnešních úspěšných lidí, pro které je náš salon určený. Nabízíme koncentrovaný odpočinek ve Vašem pracovně hektickém dni. Vždy Vám nabídneme více, než očekáváte.


NAŠE PŘEDNOSTI

Privátní  on-line objednání i v mobilu, nejvyšší hygiena, nejkvalitnější BIO oleje, možnost občerstvení se mladými kokosovými ořechy a SUSHI za příplatek a po předchozím včasném objednání a úhradě.


NAŠE PŘÍPRAVKY

Svoji partnerku nebo partnera máte možnost namasírovat pomocí nejkvalitnějších olejů z řady BIO. Kokosový, arganový, makadamový, hroznový, meruňkový, růžový, levandulový, bambucké a kakaové máslo.


NAŠE VYBAVENÍ

 Skvělý způsob relaxace si můžete užít s někým blízkým v naší finské či infra sauně a i v naší vířivce s vodou zahřátou na 37°C. Oproti konkurenci před každou návštěvou napouštíme novou vodu a čistíme celou vířivku i saunu. Proto naše ceny nemohou být nejlevnější.